توسعه دهنده وب

ما معتقدیم باید شرایطی بی نظیر برای توسعه دهندگان , دانشجویان و کمپانی ها جهت دریافت خدمات و آموزش های اختصاصی و حرفه ای فراهم نماییم.

عضویت / ورود
در خبرنامه با ما باشید

دریافت مطالب ویژه و کدهای تخفیف تنها مخصوص اعضا خبرنامه می باشد.

پلاگین وردپرس Affilate WP

نویسنده : رضا دسته بندی : پلاگین وردپرس تاریخ انتشار : 2 روز پیش

فروشگاه ها و وب سایت هایی که به هر عنوان محصولی برای فروش دارند و از سیستم مدیریت محتوی وردپرس استفاده می کنند یقینا برای افزایش فروش خود نیاز به همکارانی دارند تا آنها بتوانند محصولات وب سایت را به دیگران معرفی و به فروش برسانند و اما پلاگین Affilate WP یکی از قدرتمندترین پلاگین های بازاریابی و همکاری در فروش وردپرس می باشد که این خدمات را برای وب سایت ها به ارمغان می آورد

در همین راستا ما پکیج کامل پلاگین Affilate WP را برای شما آماده دانلود نموده ایم که علاوه بر خود افزونه اصلی تمامی پلاگین های زیر مجموعه را نیز دارا می باشد. این پکیج کامل ترین بسته از این پلاگین می باشد که برای کاربران وردپرسی جمع آوری شده و به صورت کامل جهت دانلود قرار گرفته است.

در این بسته پلاگین اصلی به همراه 18 پلاگین زیر مجموعه قرار دارد که قابلیت اتصال به ووکامرس فارسی را نیز دارا می باشد.این افزونه قابلیت ایجاد لینک های بازاریابی یکتا برای هر کاربر را دارا می باشد و همینطور می توانید برای معرفی اعضا نیز کمیسیون تعریف نمایید و همچنین برای فروش محصولات نیز می توانید کمیسیون را به صورت درصدی و یا مبلغ ثابت تعریف نمایید.

جهت دانلود در سایت به صورت رایگان عضو شوید