counter easy hit

توسعه دهنده وب

ما معتقدیم باید شرایطی بی نظیر برای توسعه دهندگان , دانشجویان و کمپانی ها جهت دریافت خدمات و آموزش های اختصاصی و حرفه ای فراهم نماییم.

عضویت / ورود
در خبرنامه با ما باشید

دریافت مطالب ویژه و کدهای تخفیف تنها مخصوص اعضا خبرنامه می باشد.

آموزش پروژه محور لاراول : راه اندازی سایت تبلیغاتی مشابه شیپور و دیوار

مدرس : رضا دسته بندی : لاراول تاریخ انتشار : 2 ثانیه پیش

برای شما علاقه مندان و برنامه نویسان عزیز که قصد دارید فریم ورک لاراول را به صورت حرفه ای دنبال کنید آموزشی اختصاصی را آماده کردیم که در قالب راه اندازی یک سایت تبلیغاتی مشابه دیوار و شیپور می باشد. در این دوره آموزشی ما قصد داریم تا تمامی امکانات دو سایت معتبر و معرو دیوار و شیپور را به یکدیگر بررسی و از تمام نقاط قوت آنها استفاده و نقاط ضعف آنها را ترمیم و یک سیستم بسیار حرفه ای را خلق نماییم.این سیستم با لاراول
ورژن 5.5 کدنویسی خواهد شد که اخرین ورژن لاراول می باشد و در میان تدریس نیز فریم ورک مرتبا بروزرسانی می شود به عبارتی شما در لحظه و در هر درس اخرین ورژن لاراول را خواهید داشت و در صورتی که در هر بروزرسانی تغییری ایجاد شود که پروژه ما را هم در بر بگیرد ما تمامی آن تغییرات را برای شما توضیح و نکات لازم را بیان می کنیم . این پروژه یقینا بخاطر بررسی و استفاده از نقاط قدرت دو سایت شیپور و دیوار می تواند یکی از پروژه های قدرتمند باشد که ما قصد داریم در ان بدون نیاز به عضویت قابلیت ثبت تبلیغات را برای کاربران فراهم نماییم اما در زمان درج اگهی از کاربر موبایل و ادرس ایمیل دریافت می شود که برای بروزرسانی اگهی و تغییرات و یا مشاهده همه اگهی ها در یک نگاه در یک پنل کاربر از این دو عنصر استفاده می نماید.

در نتیجه سیستم ثبت آگهی بسیار ساده ای بدون نیاز به عضویت را خواهیم داشت و همینطور از وب سرویس پیامکی نیز برای ارسال پین کد به عنوان تایید ثبت اگهی و یا ورود به حساب کاربری استفاده می نماییم که در پنل مدیریت قابلیت فعال و یا غیر فعال سازی این گزینه و استفاده از ایمیل بجای وب سرویس پیامکی نیز قرار خواهد گرفت. قابلیت ثبت آگهی بر اساس منطقه را نیز خواهیم داشت که هر شهر یک برگه انحصاری به خود را برای نمایش تمام اگهی های محل زندگی خواهد داشت.جدا از امکانات پنل مدیریتی که شامل مدیریت تمام اعضا و ایجاد عضو جدید و تایید و رد اگهی ها و مسدود سازی و ... ما قابلیت ارسال پیام به ثبت کننده اگهی را نیز آموزش می دهیم که در برگه هر اگهی گزینه ارسال پیام از طریق ایمیل و از طریق پیامک موجود می باشد که گزینه ارسال از طریق پیامک بدون رویت شماره تماس مشتری و توسط وب سرویس وب سایت صورت می گیرد که قابلیت غیر فعال سازی این گزینه نیز فراهم می شود.اما در انتها یکی از مهم ترین گزینه هایی که در این پروژه لحاظ می شود قابلیت کسب درآمد از طریق ثبت اگهی ویژه و اگهی نردبانی و تمدید اگهی می باشد که جز پلن های درآمدی وب سایت می باشد .

جزئیات قسمت اول : بررسی دقیق وب سایت دیوار و شیپور و معرفی تمام امکانات داشبورد کاربر و داشبورد مدیریت و همینطور تمام امکانات وب سایت به عبارتی آنالیز دقیق امکانات دو سایت شیپور و دیوار و سپس ایجاد چارت دقیق از پروژه آموزشی .