counter easy hit

توسعه دهنده وب

ما معتقدیم باید شرایطی بی نظیر برای توسعه دهندگان , دانشجویان و کمپانی ها جهت دریافت خدمات و آموزش های اختصاصی و حرفه ای فراهم نماییم.

عضویت / ورود
در خبرنامه با ما باشید

دریافت مطالب ویژه و کدهای تخفیف تنها مخصوص اعضا خبرنامه می باشد.

آموزش پروژه محور لاراول : پیاده سازی درگاه واسط مشابه نکست پی

مدرس : رضا دسته بندی : لاراول تاریخ انتشار : 4 ساعت پیش

یکی از آموزش های پروژه محور که بسیار حرفه ای و کامل ایجاد شده در این آموزش که مشابه آن تا کنون پیاده سازی نشده ما قصد داریم تا با استفاده از وبسرویس WSDL یک درگاه واسط مشابه زرین پال و نکست پی را راه اندازی نماییم. توسط این سیستم مدیر سایت می تواند اقدام به ارائه پین کد جهت اتصال به درگاه بانکی نماید و مدیریت می تواند برای درخواست های تسویه حساب کارمزد تعیین کند .

از جمله امکانات این سیستم می تواند به قابلیت چند سطحی تعیین هویت شامل ارسال مدارک و تایید پیامکی و تایید تلفنی و تایید ایمیلی اشاره کرد. قابلیت درخواست درگاه و ارائه درگاه بر اساس ای پی و دامنه مشخص و همینطور قابلیت ارائه درگاه مستقیم و غیر مستقیم و همینطور قابلیت ایجاد کیف پول و اتصال درگاه خاص به کیف پول دلخواه و همینطور قابلیت مشخص سازی دریافت کارمزد تراکنش در هنگام ساخت درگاه از دیگر امکانات این سیستم می باشد و همینطور بخش پشتیبانی تیکت و گذارش گیری و تسویه حساب اتوماتیک و ثبت حساب های بانکی از دیگر امکانات سیستم می باشد.

در پنل مدیریت نیز قابلیت ایجاد کاربر و مدیریت کاربران و مدیریت تراکنشات و مدیریت حساب های بانکی و درخواست های تسویه حساب و ارسال و پاسخ تیکت و مدیریت کیف پول ها بخشی از امکانات پنل مدیریتی می باشد.