counter easy hit

توسعه دهنده وب

ما معتقدیم باید شرایطی بی نظیر برای توسعه دهندگان , دانشجویان و کمپانی ها جهت دریافت خدمات و آموزش های اختصاصی و حرفه ای فراهم نماییم.

عضویت / ورود
در خبرنامه با ما باشید

دریافت مطالب ویژه و کدهای تخفیف تنها مخصوص اعضا خبرنامه می باشد.

آموزش پکیج Agent لاراول : تشخیص سیستم عامل,مروگر,دستگاه بازدید کنندگان

مدرس : رضا دسته بندی : لاراول تاریخ انتشار : 1 روز پیش

يکي از پکيج هايي که بسيار به کار تمام حرفه اي هاي لاراول مي آيد پکيج agent مي باشد اين پکيج در بسياري از پروسه ها از جمله بخش آمار گيري و يا ايجاد سيستم هاي تبليغات کليکي و نمايشي حرفه اي بسيار کاربرد دارد. با استفاده از اين پکيج شما مي توانيد نوع سيستم عامل کاربر اعم از ويندوز و لينوکس و ... را بررسي نماييد و يا مي توانيد نوع Device موبايل کاربر مانند اندرويد نسوس و ... را کشف کنيد .
از جمله ديگر امکانات اين پکيج قابليت مشخص سازي مروگر کاربر و زبان کاربر و مي باشد. شما با استفاده از اين پکيج مي توانيد بخشي از سايت را تنها براي کاربران موبايلي قابل مشاهده نماييد و يا مي توانيد مشخص کنيد در صورتي که کاربر از ديوايس اندرويد استفاده کند عمليات مورد نظر شما انجام شود براي مثال در سيستم هاي تبليغات کليکي يقينا مشاهده نموده ايد که پکيج تبليغاتي قابليت مشخص سازي نمايش تبليغات براي گوشي موبايل و يا سيستم هاي شخصي را دارا مي باشد , به عبارتي اين پکيج تمامي اين کار ها را تنها با چند کاراکتر انجام مي دهد.   
در اين آموزش شما نحوه دريافت و نصب و کانفيگ پکيج را به صورت کامل مشاهده مي کنيد و همينطور به صورت عملي نحوه دريافت نوع سيستم عامل و نوع مروگر و ديگر اطلاعات کاربر را فرا خواهيد گرفت.