counter easy hit

توسعه دهنده وب

ما معتقدیم باید شرایطی بی نظیر برای توسعه دهندگان , دانشجویان و کمپانی ها جهت دریافت خدمات و آموزش های اختصاصی و حرفه ای فراهم نماییم.

عضویت / ورود
در خبرنامه با ما باشید

دریافت مطالب ویژه و کدهای تخفیف تنها مخصوص اعضا خبرنامه می باشد.

آموزش اتصال به بانک ملت در لاراول

مدرس : رضا دسته بندی : لاراول تاریخ انتشار : 4 ساعت پیش

در این دوره آموزشی که محدود دوره های است که به صورت مجزی در جامعه لاراولی ها به آن به صورت آموزش تصویری پرداخت شده ما قصد داریم تا به شما کاربران گرامی نحوه اتصال و پرداخت از طریق بانک ملت را آموزش دهیم و به شما یاد می گیرید که چطور تمام انتقالات به سمت بانک را در دیتابیس ذخیره سازی کنید و همینطور پس از پرداخت بر اساس کد های دریافتی می توانید اعلام موفیت و تحویل محصول و یا عدم موفیت و اعلام نوع خطا را انجام دهید.

در این دوره ما تمامی خطا های بازگشتی را در دیتابیس ذخیره می کنیم و همینطور تمام تراکنشات موفق و ناموفق را نیز ذخیره می نماییم. در این آموزش شما یاد می گیرید که چطور بدون پکیج یک Static Class در لاراول ایجاد کنید و سپس با فراخوانی تابع به سادگی و بدون نیاز به کدنویسی چند باره در هر مکان از وب سایت عملیات اتصال و تراکنش را قرار دهید به عبارتی شما با یکبار کدنویسی کلاس تنها در کنترلر های خود و متدی که عملیات پرداخت قصد انجام دارد دستور فراخوانی را تنها تایپ می نمایید که شامل ارسال مبلغ و شناسه تراکنش به سمت کلاس می باشد.

در پایان دوره نیز شما کلاس اتصال به بانک ملت به همراه فریم ورک لاراول که آماده برای پرداخت می باشد را دریافت می کنید و همینطور کلاس را نیز به صورت مجزی نیز دریافت می نمایید.

این دوره برای تمامی ورژن های 5 لاراول کاربرد دارد و آموزش بر اساس لاراول ورژن 5.5 انجام شده است.