counter easy hit

توسعه دهنده وب

ما معتقدیم باید شرایطی بی نظیر برای توسعه دهندگان , دانشجویان و کمپانی ها جهت دریافت خدمات و آموزش های اختصاصی و حرفه ای فراهم نماییم.

عضویت / ورود
در خبرنامه با ما باشید

دریافت مطالب ویژه و کدهای تخفیف تنها مخصوص اعضا خبرنامه می باشد.

آموزش اتصال به درگاه واسط Curl در لاراول : درگاه بیت پی

مدرس : رضا دسته بندی : لاراول تاریخ انتشار : 4 ساعت پیش

در این دوره آموزشی ما قصد داریم تا با استفاده از فریم ورک لاراول به درگاه واسط بیت پی متصل شویم. در آموزش قبلی اتصال به درگاه واسط ما طریقه اتصال از طریق Soap , Nusap را آموزش دادیم که برای اتصال به سایت هایی مانند زرین پال و نکست پی و ... می بود اما در این دوره قصد داریم تا به شما کاربران گرامی نحوه اتصال به درگاه های واسط از طریق Curl را آموزش دهیم.

در این دوره آموزش با با نوشتن یک کلاس استاتیک که دارای  متد get,pay,verify می باشد کد نویسی خود را انجام می دهیم. توسط متد get ما اطلاعات اولیه را به سمت درگاه واسط ارسال می کنیم و در صورتی که اطلاعات درست بود توسط متد pay به سمت بانک هدایت می شویم و پس از پرداخت موفق و یا ناموفق به سمت callback باز می گردیم و سپس توسط متد , verify صحت تراکنش را بررسی می نماییم.

به عبارتی ما با نوشتن یک کلاس از تکرار کدهای پرداخت در کنترلر های خود جلوگیری می کنیم و تنها با فراخوانی متد های کلاس و ارسال آرگومان هایی مانند مبلغ و شناسه تراکنش به سمت بانک هدایت می شویم.

با استفاده از این آموزش و آموزش قبلی که شیوه دیگر را به شما عزیزان توضیح داده شما به صورت کامل می توانید به 100 درصد درگاه های واسط از طریق لاراول متصل شوید زیرا تمام درگاه های واسط از طریق Soap,nusop و curl فعالیت می کنند که هر دو این آموزش ها برای شما به صورت کامل قرار داده شده است.