counter easy hit

توسعه دهنده وب

ما معتقدیم باید شرایطی بی نظیر برای توسعه دهندگان , دانشجویان و کمپانی ها جهت دریافت خدمات و آموزش های اختصاصی و حرفه ای فراهم نماییم.

عضویت / ورود
در خبرنامه با ما باشید

دریافت مطالب ویژه و کدهای تخفیف تنها مخصوص اعضا خبرنامه می باشد.

آموزش ایجاد نمودار , Chart در لاراول : نمودار خطی , دایره ای و ...

مدرس : رضا دسته بندی : لاراول تاریخ انتشار : 4 ساعت پیش

در این آموزش که به جدیت می توان گفت حتی نمونه ساده و تصویری به زبان فارسی آن وجود ندارد اما بسیار مهم است و از انجایی که اهمیت بالایی دارد باعث شده تا موجودیت نداشته باشد و برنامه نویسان ان را به عنوان یکی از فوت های کوزه گری به اصطلاح برای خود نگه دارند ما قصد دارید تا نحوه ساخت نمودار و چارت به صورت حرفه ای را به شما به زبان ساده در لاراول آموزش دهیم.

این آموزش بسیار ساده است که پارت اول آن 17 دقیقه و نحوه نصب و کار به صورت کامل و ایجاد انواع چارت را شامل می شود. شما در قسمت اول آموزش یاد می گیرید تا چگونه پکیج مورد نظر را بر روی لاراول 5.5 و حتی نسخه قدیمی تر نصب کنید و چگونه پکیج را کانفیگ نمایید و در ادامه یاد می گیرید که چگونه انواع چارت خطی و دایره ای و ... را در برگه ی اختصاصی خود با متغییر های دلخواه خود چاپ نمایید. در این قسمت از دیتابیس استفاده نشده اما به سادگی می توانید اطلاعات را از دیتابیس نیز فراخوانی و در نمودار قرار دهید .

قسمت دوم : در این قسمت که مخصوص کاربران ویژه سایت می باشد ما نحوه اتصال به پایگاه داده و فراخوانی اطلاعات و نمایش در چارت به صورت پیشرفته را آموزش می دهیم و 10 نوع چارت مختلف را ایجاد و اطلاعات را برای نمایش به سمت آن ارسال می کنیم و همینطور از نظر گرافیکی چارت را در محل مناسب و با سایز دلخواه قرار می دهیم .

بی شک این آموزش بسیار حرفه ای و بسیار ساده و روان مناسب برای برنامه نویسان حرفه ای می باشد.